Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Belgium - 100 Francs 1920 - Pick # 78 - Fine

1 Bod
Omschrijving

Dit Belgische bankbiljet van 100 frank toont ingewikkelde artistieke ontwerpen en veiligheidskenmerken die zijn waarde en betekenis benadrukken. De voorzijde toont allegorische afbeeldingen die deugden en verbondenheden uitdragen, vergezeld van gedetailleerde ornamenten die de esthetische aantrekkingskracht vergroten.

De voorzijde van dit bankbiljet bevat een rijke verscheidenheid aan allegorische figuren, waaronder een leeuw die kracht en deugd symboliseert, omringd door vloeiende afbeeldingen van paarden en andere fantasierijke voorstellingen. Het kleurenpalet combineert zachte pastel- en matte aardetonen, wat een vintage charme verleent. Belangrijke veiligheidskenmerken zijn een verborgen watermerk, ingewikkelde microdruk en subtiele hologram-elementen waarmee de authenticiteit wordt aangetoond. De gedetailleerde gravures benadrukken ook het vakmanschap dat in het ontwerp is gestoken, waardoor het een verzamelobject is.

De achterzijde van het bankbiljet, hoewel niet volledig zichtbaar, benadrukt waarschijnlijk de ornamenten van de voorzijde met vergelijkbare kunstwerken en symbolische thema's. Elementen zoals krullende patronen en aanvullende allegorische figuren vergroten de complexiteit. Veiligheidskenmerken, waaronder serienummers en mogelijk microtekst, dragen bij aan de integriteit als wettig betaalmiddel. De kunstzinnigheid weerspiegelt een mix van functionaliteit en schoonheid, wat het historische en culturele belang van de valuta benadrukt.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Huidig bod
€ 10
Minimum bod
€ 11
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Eindigt op: 14/02/2026 15:00 (CET)
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Verkocht voor
€ 10
De minimumprijs is niet bereikt
1 Bod
Datum
€ 10 (Uw bod) M1119
20/01/2026 - 18:17
Specificaties
Veiling
E - Auction # 19 / World Banknotes / February
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Belgium
Jaar
1920

Dit vind je misschien ook leuk

Venezuela - 10 Bolivares 1979 - Pick # 51gs - UNC-
0
Verkocht
Onverkocht
00466
Germany - 1000 Mark 1922 - Pick # 82 - UNC-
3
Verkocht
Onverkocht
00184
Huidig bod
Verkocht voor
€ 14
Belgium - 2000 Francs 1994 - Pick # 151 - XF
5
Verkocht
Onverkocht
00053
Huidig bod
Verkocht voor
€ 40
Poland - 20 Zlotych 1940 - Pick # 95 - PCG 45
2
Verkocht
Onverkocht
00374
Huidig bod
Verkocht voor
€ 11