Dit Belgische bankbiljet van 100 frank toont ingewikkelde artistieke ontwerpen en veiligheidskenmerken die zijn waarde en betekenis benadrukken. De voorzijde toont allegorische afbeeldingen die deugden en verbondenheden uitdragen, vergezeld van gedetailleerde ornamenten die de esthetische aantrekkingskracht vergroten.
De voorzijde van dit bankbiljet bevat een rijke verscheidenheid aan allegorische figuren, waaronder een leeuw die kracht en deugd symboliseert, omringd door vloeiende afbeeldingen van paarden en andere fantasierijke voorstellingen. Het kleurenpalet combineert zachte pastel- en matte aardetonen, wat een vintage charme verleent. Belangrijke veiligheidskenmerken zijn een verborgen watermerk, ingewikkelde microdruk en subtiele hologram-elementen waarmee de authenticiteit wordt aangetoond. De gedetailleerde gravures benadrukken ook het vakmanschap dat in het ontwerp is gestoken, waardoor het een verzamelobject is.
De achterzijde van het bankbiljet, hoewel niet volledig zichtbaar, benadrukt waarschijnlijk de ornamenten van de voorzijde met vergelijkbare kunstwerken en symbolische thema's. Elementen zoals krullende patronen en aanvullende allegorische figuren vergroten de complexiteit. Veiligheidskenmerken, waaronder serienummers en mogelijk microtekst, dragen bij aan de integriteit als wettig betaalmiddel. De kunstzinnigheid weerspiegelt een mix van functionaliteit en schoonheid, wat het historische en culturele belang van de valuta benadrukt.