Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

France - 5 Francs 1966 - Pick # 146a - UNC- (ph)

2 Biedingen
Omschrijving

Dit bankbiljet toont verschillende artistieke en historische elementen en weerspiegelt het culturele erfgoed van Frankrijk. Het ontwerp bevat een portret van een opmerkelijke figuur tegen een achtergrond van ingewikkelde patronen en een historisch gebouw, wat de rijke geschiedenis van het land laat zien. Het gebruik van levendige kleuren en gedetailleerd lijnwerk voegt iets toe aan de esthetische aantrekkingskracht. Ook zijn er veiligheidskenmerken opgenomen ter bescherming tegen vervalsing.

De voorkant van het bankbiljet toont een gedetailleerd portret van een waardige man, die gezag en wijsheid uitstraalt, waarschijnlijk een belangrijke historische figuur in de Franse geschiedenis. Om hem heen zijn er ingewikkelde ornamentale ontwerpen met natuurlijke motieven. Prominent is de waarde '5' in de bovenste hoeken en de tekst 'BANQUE DE FRANCE' geeft de uitgevende instantie aan. De achtergrond heeft subtiele kleurverlopen die diepte aan de compositie geven, en er kunnen veiligheidskenmerken zoals een watermerk of microtekst zichtbaar zijn, kenmerkend voor hedendaagse valuta.

De achterkant toont een prachtig historisch gebouw, dat het architectonisch erfgoed van Frankrijk symboliseert. De ingewikkelde details van de ramen en de daken weerspiegelen invloeden uit de renaissance. De gebruikte kleuren zijn warm en uitnodigend, wat de algehele visuele presentatie versterkt. De waarde 'CINQ FRANC' is duidelijk aangegeven, met ontwerpelementen die de sierlijke stijl van de voorkant weerspiegelen. Deze zijde kan ook verschillende veiligheidskenmerken bevatten, zoals hologrammen of verhoogde elementen die bijdragen aan de legitimiteit en vervalsing ontmoedigen.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 50  —  € 100
Huidig bod
€ 11
Minimum bod
€ 12
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Eindigt op: 14/02/2026 09:00 (EST)
Start bod
€ 10
Geschat
€ 50  —  € 100
Verkocht voor
€ 11
De minimumprijs is niet bereikt
2 Biedingen
Datum
€ 11 (Uw bod) M7500
24/01/2026 - 13:35
€ 10 (Uw bod) M1481
21/01/2026 - 14:17
Specificaties
Veiling
E - Auction # 19 / World Banknotes / February
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
France
Jaar
1966

Dit vind je misschien ook leuk

Comoros - 1000 Francs 1984 - Pick # 11b - UNC
3
Verkocht
Onverkocht
00106
Huidig bod
Verkocht voor
€ 12
Cyprus - Group of 3 notes of 1 and 5 Pounds - AU and UNC
2
Verkocht
Onverkocht
00129
Huidig bod
Verkocht voor
€ 11
Nepal - 500 Rupees 1985 - Pick # 35b - UNC
4
Verkocht
Onverkocht
00322
Huidig bod
Verkocht voor
€ 15
Czechoslovakia, POW Camp Money - Holysov, 9 pieces - UNC
2
Verkocht
Onverkocht
00132
Huidig bod
Verkocht voor
€ 11