Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Korea, South - 500 Won 1966 - Pick # 39 - XF

0 Biedingen
Omschrijving

Deze analyse richt zich op een Zuid-Koreaanse 500 won bankbiljet, met de nadruk op het complexe ontwerp en de veiligheidskenmerken. De voorkant toont een historisch architectonisch gebouw, vermoedelijk een traditioneel Koreaans gebouw, omringd door een weelderige tuin. De achterkant bevat een kleurrijk patroon met complexe ontwerpen en veiligheidskenmerken, wat bijdraagt aan de visuele aantrekkingskracht van het bankbiljet.

De voorkant van het 500 won bankbiljet toont een prachtig traditioneel Koreaans gebouw, gekenmerkt door de unieke architectonische details. Rondom het gebouw is een zorgvuldig aangelegde tuin te zien, die de rijkdom van de Koreaanse cultuur weerspiegelt. De overheersende kleur van het bankbiljet is grijs met hints van groen. Opvallende kenmerken zijn de prominent weergegeven waarde '500' en de naam van de uitgevende autoriteit in het Hangul. Veiligheidselementen, zoals een watermerk en kleine tekst, kunnen moeilijk te onderscheiden zijn zonder vergroting.

De achterkant van het bankbiljet bevat een ingewikkelde achtergrond met levendige kleuren, met name rozen en groen, die de esthetische aantrekkingskracht versterken. Een holografische strook loopt door het midden, wat een moderne toets biedt en bijdraagt aan de veiligheidskenmerken. De bloem- en geometrische patronen zijn niet alleen decoratief, maar dienen ook als maatregelen tegen vervalsing. Deze zijde is artistiek rijk en combineert functionaliteit door de gedetailleerde druktechnieken.

Je bent momenteel de hoogste bieder.
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Minimum bod
€ 10
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Eindigt op: 14/02/2026 15:00 (CET)
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Verkocht voor
€ 0
De minimumprijs is niet bereikt
0 Biedingen
Datum
Geen biedingen
Specificaties
Veiling
E - Auction # 19 / World Banknotes / February
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Korea, South
Jaar
1966

Dit vind je misschien ook leuk

Jersey - 10 Pounds 2010 - Pick # 34s - UNC
3
Verkocht
Onverkocht
00287
Huidig bod
Verkocht voor
€ 20
Mexico - 5 Pesos 1915 - Pick # S532 - UNC-
1
Verkocht
Onverkocht
00316
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10
China - 1000 Yuan 1945 - Pick # 294 - AU
0
Verkocht
Onverkocht
00101
Cameroun - 500 Francs 1983 - Pick # 15d - UNC
1
Verkocht
Onverkocht
00088
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10