Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Serbia - 10 Dinara 1893 - Pick # 10 - VF+

7 Biedingen
Omschrijving

Dit bankbiljet heeft een combinatie van culturele betekenis en intrigerende artistieke elementen, die inzicht geven in de geschiedenis en economie van de herkomst. De $10 denominatie toont een opvallend ontwerp met een centraal figuur dat de volkscultuur vertegenwoordigt, gekleed in traditionele kleding. Het kleurenschema bestaat voornamelijk uit zachte blauwtinten en roden, waardoor de esthetische aantrekkingskracht wordt versterkt. Wat betreft veiligheidskenmerken kunnen vaak watermerken en fijne druk worden opgemerkt, die cruciaal zijn ter voorkoming van vervalsing. Dergelijke ontwerpen dienen niet alleen een praktisch doel, maar dragen ook bij aan de artistieke representatie van het bankbiljet. De vakmanschap die betrokken is bij de creatie van dit stuk is een bewijs van de vaardigheden en de artistieke mogelijkheden van de ontwerpers van valuta.

De voorkant van dit bankbiljet is zeer gedetailleerd en toont een zittend figuur dat volks tradities symboliseert, gekleed in een traditionele kledingstijl met een licht melancholische uitdrukking. De achtergrond is gedrukt met complexe geometrische patronen in blauw en rood, wat het een ornamentale uitstraling geeft. De denominatie wordt prominent weergegeven met '10' linksboven, wat de aandacht vestigt op de waarde. Daarnaast zijn de handtekening en verschillende tekstelementen zorgvuldig in het ontwerp geïntegreerd, wat zowel de authenticiteit als de historische context van de uitgifte benadrukt. Lichte watermerken en microtekst kunnen aanwezig zijn, wat helpt bij de veiligheid.

De achterkant van het bankbiljet contrasteert met de voorkant en heeft een eenvoudiger ontwerp, maar behoudt tegelijkertijd het kleurthema met dominante blauwtinten. Het bevat waarschijnlijk teksten over de bank en de uitgifte. Een opvallende lege cirkel kan gereserveerd zijn voor een potentiële stempel of zegel, die een extra laag van personalisering of authenticiteit kan toevoegen. Het gebruik van achtergrondpatronen sluit aan bij de culturele verwijzing van het biljet, terwijl het ook veilige kenmerken biedt. Over het algemeen is de achterkant ontworpen om de voorkant aan te vullen zonder de belangrijkste artistieke elementen te overschaduwen.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 100  —  € 200
Huidig bod
€ 55
Minimum bod
€ 60
Reserveprijs is nog niet bereikt
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Eindigt op: 14/02/2026 15:00 (CET)
Start bod
€ 10
Geschat
€ 100  —  € 200
Verkocht voor
€ 55
De minimumprijs is niet bereikt
7 Biedingen
Datum
€ 55 (Uw bod) M1587
€ 50 (Uw bod) M7341
€ 44 (Uw bod) M7341
€ 38 (Uw bod) M7341
€ 32 (Uw bod) M7341
€ 30 (Uw bod) M7341
€ 10 (Uw bod) M153
Specificaties
Veiling
E - Auction # 19 / World Banknotes / February
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Serbia
Jaar
1893

Dit vind je misschien ook leuk

French Pacific Territories - 1000 Francs 1992 - Pick # 2g - XF (ph)
1
Verkocht
Onverkocht
00166
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10
Netherlands - 10 Gulden 1941 - Pick # 56b - VF
1
Verkocht
Onverkocht
00335
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10
Mixed lot of 30 world banknotes, in circulated grades (5)
5
Verkocht
Onverkocht
00491
Huidig bod
Verkocht voor
€ 14
Austria - 100 Kronen 1912 - Pick # 12 - VF
0
Verkocht
Onverkocht
00012