Dit bankbiljet heeft een combinatie van culturele betekenis en intrigerende artistieke elementen, die inzicht geven in de geschiedenis en economie van de herkomst. De $10 denominatie toont een opvallend ontwerp met een centraal figuur dat de volkscultuur vertegenwoordigt, gekleed in traditionele kleding. Het kleurenschema bestaat voornamelijk uit zachte blauwtinten en roden, waardoor de esthetische aantrekkingskracht wordt versterkt. Wat betreft veiligheidskenmerken kunnen vaak watermerken en fijne druk worden opgemerkt, die cruciaal zijn ter voorkoming van vervalsing. Dergelijke ontwerpen dienen niet alleen een praktisch doel, maar dragen ook bij aan de artistieke representatie van het bankbiljet. De vakmanschap die betrokken is bij de creatie van dit stuk is een bewijs van de vaardigheden en de artistieke mogelijkheden van de ontwerpers van valuta.
De voorkant van dit bankbiljet is zeer gedetailleerd en toont een zittend figuur dat volks tradities symboliseert, gekleed in een traditionele kledingstijl met een licht melancholische uitdrukking. De achtergrond is gedrukt met complexe geometrische patronen in blauw en rood, wat het een ornamentale uitstraling geeft. De denominatie wordt prominent weergegeven met '10' linksboven, wat de aandacht vestigt op de waarde. Daarnaast zijn de handtekening en verschillende tekstelementen zorgvuldig in het ontwerp geïntegreerd, wat zowel de authenticiteit als de historische context van de uitgifte benadrukt. Lichte watermerken en microtekst kunnen aanwezig zijn, wat helpt bij de veiligheid.
De achterkant van het bankbiljet contrasteert met de voorkant en heeft een eenvoudiger ontwerp, maar behoudt tegelijkertijd het kleurthema met dominante blauwtinten. Het bevat waarschijnlijk teksten over de bank en de uitgifte. Een opvallende lege cirkel kan gereserveerd zijn voor een potentiële stempel of zegel, die een extra laag van personalisering of authenticiteit kan toevoegen. Het gebruik van achtergrondpatronen sluit aan bij de culturele verwijzing van het biljet, terwijl het ook veilige kenmerken biedt. Over het algemeen is de achterkant ontworpen om de voorkant aan te vullen zonder de belangrijkste artistieke elementen te overschaduwen.