Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Belgium - Postal Card 1930's - XF

0 Biedingen
Omschrijving

Deze afbeelding toont vintage Belgische bankbiljetten die creatief zijn gerangschikt onder een illustratie van een klaver, wat de esthetische aantrekkingskracht versterkt. De achtergrond bevat een lichte lucht met wolken, wat bijdraagt aan een vrolijke sfeer. De bankbiljetten tonen verschillende denominaties, wat de historische ontwerpelementen van valuta uit het begin van de 20e eeuw weerspiegelt. De groene klaver symboliseert geluk en aanvult het thema van financiële welvaart. Het speelse beeld van een kind naast een kleine hond voegt een fantasierijke toets toe, waarmee de kijkers worden uitgenodigd om de intersectie van kunst en valuta te waarderen.

De voorzijde van de bankbiljetten heeft rijke gravures met ingewikkelde ontwerpen. Het prominente gebruik van kleurvariaties, voornamelijk in tinten groen, grijs en een hint van bruin, weerspiegelt een oudere esthetiek die typisch is voor historische bankbiljetten. Elk biljet heeft onderscheidende portretten, die gewoonlijk belangrijke figuren in de Belgische geschiedenis vertegenwoordigen, en zo een mix van artistieke en symbolische elementen demonstreren. De bankbiljetten kunnen functies hebben zoals watermerken of gedetailleerde omrandingen, vaak ontworpen om vervalsing te ontmoedigen, wat de betrouwbaarheid van de bank in die tijd aangeeft.

De achterzijde van de bankbiljetten is waarschijnlijk versierd met gedetailleerde illustraties of scènes die relevant zijn voor de denominatie of het doel van de valuta. Veel voorkomende elementen zijn nationale symbolen of bezienswaardigheden die de culturele structuur van België weergeven. Het is waarschijnlijk dat deze achterzijden minder versierde details hadden in vergelijking met de voorkant, waarbij essentiële informatie, zoals de waarde en de uitgevende bank, wordt benadrukt. Vanwege de leeftijd van deze bankbiljetten kunnen ze ook tekenen van slijtage vertonen, wat een historische context biedt die de circulatie en de economie tijdens hun actieve jaren weerspiegelt.
Je bent momenteel de hoogste bieder.
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Minimum bod
€ 10
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Eindigt op: 14/02/2026 09:00 (EST)
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Verkocht voor
€ 0
De minimumprijs is niet bereikt
0 Biedingen
Datum
Geen biedingen
Specificaties
Veiling
E - Auction # 19 / World Banknotes / February
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Belgium
Jaar
1930

Dit vind je misschien ook leuk

Guinea-Bissau - 10.000 Pesos 1990 - Pick # 15a - UNC
2
Verkocht
Onverkocht
00241
Huidig bod
Verkocht voor
€ 11
Croatia - 500 Kuna 1941 - Pick # 3 - VF/XF
0
Verkocht
Onverkocht
00118
Mixed Lots - 4 PCGS graded notes 1986-1997
2
Verkocht
Onverkocht
00501
Huidig bod
Verkocht voor
€ 11
Slovenia - 5000 Tolarjev 2002 - Pick # 33as - UNC
1
Verkocht
Onverkocht
00431
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10