Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Bulgaria - 200 Leva 1929 - Pick # 50 - Fine

2 Biedingen
Omschrijving

Dit historische bankbiljet, uitgegeven in 1929, heeft ingewikkelde ontwerpen en opmerkelijke veiligheidskenmerken die typisch zijn voor die tijd. De voorzijde toont een prominent portret van een historische figuur, omringd door decoratieve patronen en cijfers. Specifieke veiligheidskenmerken zoals watermerken en microprinten versterken de authenticiteit, terwijl de achterkant waarschijnlijk het sierlijke thema voortzet dat typisch is voor bankbiljetten uit die periode.

De voorzijde van dit 200 leva-biljet wordt gedomineerd door een fijn gedetailleerd portret van een man, mogelijk een opmerkelijke historische figuur. Rondom het portret is er een mix van delicate groene en grijze ontwerpen, die elegantie uitstralen. Belangrijke kenmerken zijn de denominatie '200' die prominent in de hoeken is weergegeven, vergezeld van rode serienummers. Het ontbreken van een watermerkgebied voegt een ouderwets tintje toe, typisch voor bankbiljetten uit het begin van de 20e eeuw. Extra ingewikkelde patronen zijn zichtbaar, wat diepte en complexiteit suggereert als een veiligheidskenmerk.

De achterkant van het bankbiljet vult de voorzijde aan met zijn uitgebreide ontwerp, hoewel dit minder zichtbaar is in deze afbeelding. Vermoedelijk overspoeld met aanvullende decoratieve elementen en tekst, behoudt het typisch hetzelfde kleurenschema van groen en grijs. Historische bankbiljetten bevatten vaak verschillende symbolen of emblemen die relevant zijn voor de uitgevende autoriteit. Afhankelijk van het ontwerp kan het functies bevatten zoals een herhalend patroon of microprinten voor extra beveiliging, wat de historische waarde bevestigt evenals het beschermen tegen vervalsing.

Start bod
€ 10
Geschat
€ 50  —  € 100
Huidig bod
€ 30
Minimum bod
€ 32
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Eindigt op: 14/02/2026 09:00 (EST)
Start bod
€ 10
Geschat
€ 50  —  € 100
Verkocht voor
€ 30
De minimumprijs is niet bereikt
2 Biedingen
Datum
€ 30 (Uw bod) M4762
21/01/2026 - 07:59
€ 10 (Uw bod) M1759
21/01/2026 - 07:51
Specificaties
Veiling
E - Auction # 19 / World Banknotes / February
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Bulgaria
Jaar
1929

Dit vind je misschien ook leuk

Netherlands - 1 Gulden 1945 - Pick # M1 - Fine
1
Verkocht
Onverkocht
00345
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10
Indonesia - 1000 Rupiah 1975 - Pick # 113 - UNC-
0
Verkocht
Onverkocht
00262
Algeria - 5 Dinars 1964 - Pick # 122b - VF (ph)
10
Verkocht
Onverkocht
00003
Huidig bod
Verkocht voor
€ 19
Germany - 1 Billion Mark 1923 - Pick # 134 - Stained Fine
2
Verkocht
Onverkocht
00201
Huidig bod
Verkocht voor
€ 20