Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje

Russia - 2 Consecutive 1000 Rubles 1917 - Pick # 37 - XF+

0 Biedingen
Omschrijving

Deze afbeelding toont een historische Russische bankbiljet met intrigerende ontwerpen en significante culturele elementen. Gedateerd 1917, heeft het een opvallend groen kleurenschema, versierd met verschillende ornamentale patronen en duidelijk weergegeven denominaties. Het bankbiljet vertegenwoordigt duizend roebel, een belangrijke denominatie in zijn tijd. Het nauwkeurige vakmanschap illustreert de kunstzinnigheid van de bankbiljetproductie, met inbegrip van veiligheidskenmerken die typisch zijn voor die periode.

De voorzijde van het bankbiljet wordt gekenmerkt door elegante ornamentale patronen in groene tinten. Het jaar ‘1917’ staat vermeld, wat de historische betekenis aangeeft, terwijl de denominatie van ‘1000 RUB’ op verschillende plaatsen prominent aanwezig is. De tekst is gedrukt in een vet serif-lettertype, wat de visuele aantrekkingskracht verhoogt. Een opvallend watermerk en microtekst zijn te zien, bedoeld als veiligheidskenmerken, hoewel hun zichtbaarheid kan variëren door slijtage. De intrigerende ontwerpelementen weerspiegelen de artistieke stijl van de Russische valuta uit het begin van de 20e eeuw.

De achterkant van het bankbiljet blijft het thema van weelderige groene esthetiek voortzetten met extra decoratieve elementen. Net als aan de voorkant wordt de denominatie ‘1000 RUB’ prominent weergegeven. De achtergrond heeft een rijke textuurpatroon die representatief is voor de artistieke stijl van die tijd. Veiligheidsmaatregelen zoals subtiele holografische elementen of fijne lijnen kunnen aanwezig zijn, wat de echtheid vergroot. Deze zijde weerspiegelt het vakmanschap en culturele uitdrukkingen van vroege Russische bankbiljetten, waardoor het een verzamelobject is.

Je bent momenteel de hoogste bieder.
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Minimum bod
€ 10
Geen reserve
Login to bid

Heb je nog geen account? Maak je account aan in minder dan 2 minuten.

Eindigt op: 14/02/2026 15:00 (CET)
Start bod
€ 10
Geschat
€ 25  —  € 35
Verkocht voor
€ 0
De minimumprijs is niet bereikt
0 Biedingen
Datum
Geen biedingen
Specificaties
Veiling
E - Auction # 19 / World Banknotes / February
Hoofdcategorie
Bankbiljetten
Land
Russia
Jaar
1917

Dit vind je misschien ook leuk

Japan - 1000 Yen 1950 - Pick # 92b - UNC
1
Verkocht
Onverkocht
00282
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10
Cuba - Series of 7 Replacements 2005 to 2014 - UNC
10
Verkocht
Onverkocht
00127
Huidig bod
Verkocht voor
€ 30
Bulgaria - 5 Leva Srebrni 1917 - Pick # 21 - VG/Fine
1
Verkocht
Onverkocht
00078
Huidig bod
Verkocht voor
€ 10
Zimbabwe - 3 Agro-Cheque Replacements - Pick # 62*, 63* & 64* - UNC
3
Verkocht
Onverkocht
00486
Huidig bod
Verkocht voor
€ 12